motocykl sklep

i

Autor: Nadesłane / Roman Warsiński Mężczyzna motocyklem wjechał do jednego ze sklepów obówniczych w centrum Grudziądza

Najpierw wjechał motorem do sklepu, a później groził siekierą. Sąd wydał wyrok!

2022-08-12 14:29

Sąd Okręgowy w Toruniu wydał wyrok. Grudziądzanin Arkadiusz K. trafi na 7 lat do więzienia za rozboje, których dokonał na terenie naszego miasta. Mężczyzna najpierw wjechał motocyklem do sklepu obuwniczego, a później przy użyciu siekiery groził mieszkańcom.

Wszystko zaczęło się jesienią 2020 roku. Arkadiusz K. z całym impetem wjechał motocyklem do sklepu obuwniczego w centrum Grudziądza. Na szczęście nic się wtedy nikomu nie stało, ale obsługa i klienci lokalu długo nie zapomną tego wydarzenia.

Mężczyzna przypomniał o sobie w zeszłym roku. W nocy z 29 na 30 lipca szalał po Grudziądzu z siekierą w ręku. Najpierw przypuścił atak na mieszkanie, mieszczące się na parterze kamienicy przy ulicy Kwiatowej w Grudziądzu. Po wybiciu szyby dostał się do środka. Okazało się, że Arkadiusz K... chciał jedzenia.

Mężczyzny nie udało się usatysfakcjonować, więc zaczął grozić lokatorom spaleniem ich mieszkania. Później zniszczył telewizor, wybił kolejną szybę i uciekając... ukradł kawałek chleba. Arkadiusz K. następnie pojawił się w barze przy ul. Marcinkowskiego. Tam z kolei zażądał już pieniędzy. Uciekając zdołał jednak ukraść zgrzewkę Pepsi.

Sędzia Izabela Skórzyńska skazała grudziądzanina na karę 7 lat bezwzględnego więzienia. To jednak nie wszystkie kary nałożone na mężczyznę. Arkadiusz K. ma również zapłacić pokrzywdzonym łącznie 5 tysięcy i 75 zł. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Podała się pracownicę przychodni i okradła seniorkę. Szuka jej policja z Torunia