Wieczór komediowy w teatrze ostatnim wydarzeniem przed lockdownem

i

Autor: facebook.com/ckteatr Instytucje kultury zostaną zamknięte od soboty 20 marca

Wieczór komediowy w teatrze ostatnim wydarzeniem przed lockdownem

2021-03-19 14:16

Jeszcze w kilka dni temu informowaliśmy o rosnącym zainteresowaniu teatralnym wydarzeniami. Widownia zapełniła się podczas Dyskusyjnego Klubu Filmowego, spektaklu dla dzieci a także koncertu formacji Mikromusic. Teraz, mówimy o ostatnim wydarzeniu przed lockdownem, który rozpocznie się już w sobotę i potrwa do 9 kwietnia.

Pojawiło się światełko w tunelu, że już niebawem będzie "normalnie", że lista obostrzeń zmaleje a życie wróci choć w połowie do tego sprzed pandemii. Niestety. Podczas środowej konferencji prasowej ministra zdrowia, przekazano informację o lockdownie. Decyzja została podjęta ze względu na wzrastającą liczbę zachorowań na COVID-19. Od soboty wstępnie do 9 kwietnia, zamknięte zostaną galerie handlowe, hotele oraz instytucje kultury.

Pełny lockdown w cajej Polsce od soboty! Jakie zasady i ograniczenia?

Ostatnim zaplanowanym wydarzeniem przed zamknięciem kulturalnego życia będzie wieczór komediowy. To dobra okazja by przez chwilę zapomnieć o obecnej sytuacji. Wieczory ze stand-upem, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród grudziądzkiej publiczności. Tradycyjnie, gospodarzem wydarzenia będzie Tomasz Kwiatkowski. Głównym bohaterem spotkania będzie Antoni Syrek Dąbrowski, a support zapewni Łukasz Kowalski. Start już dziś o godzinie 20:00 w klubie przy ulicy Wybickiego.

Wydarzenia kulturalne w miarę możliwości na czas trwania lockdownu przeniosą się do sieci, o czym również będziemy informować.