Budynek C przetarg

i

Autor: Łukasz Piekarski Wszystkie firmy, które wystartowały w przetargu złożły za wysoką ofertę

Unieważniono przetarg na remont budynku C Urzędu Miejskego. Znamy powody! [AUDIO]

2021-02-09 15:21

Nadal nie wiadomo kto wyremontuje budynek C Urzędu Miejskiego. Chęć podjęcia się tego zadania w ogłoszonym przetargu zgłosiły trzy firmy. Ratusz po przeanalizowaniu ofert nie zdecydował się na żadną z nich.

Jak się okazuje wszystkie zainteresowane firmy złożyły ofertę przewyższające kwotę, którą na remont budynku C chce przeznaczyć ratusz.

Po złożeniu ofert, przetarg na modernizację budynku C ratusza, został unieważniony. Powodem była zbyt wysoka cena zaoferowana przez przedsiębiorstwa oraz brak możliwości na chwilę obecną zwiększenia kwoty środków przeznaczonych na ten cel - mówi Natalia Granica z grudziądzkiego ratusza.

ZOBACZ TEŻ - Budynek II LO w Grudziądz po ponad 20 latach doczeka się remontu elewacji [AUDIO]

Najdroższa oferta w przetargu opiewała na kwotę ok. 960 tys. złotych. Z kolei najtańsza na nieco ponad 850 tysięcy złotych.

Najniższa w przetargu kwota jest o 28 tys. zł większa niż na realizację tej inwestycji wydać chce miasto. Z tego też powodu przetarg unieważniono i będzie powtarzany - dodaje urzędniczka.

O unieważnionym przetargu na remont budynku C mówi Natalia Granica z UM w Grudziądzu. Posłuchaj:

Zgodnie z informacją przekazaną podczas otwarcia kopert, miasto chce wydać na tę inwestycję maksymalnie 824 679,46 zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #015