Tomasz Kaczmarek

i

Autor: Nadesłane / Olimpia Grudziądz Tomasz Kaczmarek (na zdjęciu) strzelił wyrównującą bramkę dla Olimpii Grudziądz

Tomasz Kaczmarek z Olimpii Grudziądz: Piłkarze Zawiszy nas zaskoczyli

2022-03-22 15:02

​Piłkarze grudziądzkiej Olimpii od dwóch zwycięstw rozpoczęli wiosenną część sezonu ligowego. Z bardzo dobrej strony w obu spotkaniach pokazał się ofensywny pomocnik "Biało-zielonych", Tomasz Kaczmarek. 24-latek strzelił wyrównującą bramkę dla Olimpii w derbowym starciu z Zawiszą Bydgoszcz.

Łukasz Piekarski (Radio Eska): Nie takiego początku derbowego meczu z Zawiszą Bydgoszcz spodziewali się kibice w Grudziądzu. Jak te pierwsze minuty meczu wyglądały z waszej perspektywy?

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była znacznie gorsza niż ta druga. W przerwie powiedzieliśmy sobię kilka mocnych słów. Widać z bardzo dobrym skutkiem. Na drugą połowę wyszli w znacznie lepszej dyspozycji. Dowodem jest to, że wygraliśmy to spotkanie, strzeliliśmy rywalom dwie decydujące bramki.

Czego brakowało w tej pierwszej połowie? Czym Zawisza was zaskoczył?

Zawisza postawiła nam bardzo ciężkie warunki w pierwszej połowie. Nie spodziewaliśmy się czegoś takiego z ich strony, pomimo iż derby rządą się swoimi prawami. Wiadomo, mecz meczowi jest nierówny. Dla nas najważniejsze jest to, że wyszliśmy z tego pojedynku zwycięsko.

Kotwica Kołobrzeg depcze wam bardzo mocno po piętach. To wciąż tylko jeden punkt przewagi w tabeli. Oglądacie się za siebie?

Wiadomo, że człowiek interesuje się sytuacją w lidze i obserwuje te wyniki. Mimo wszystko staraliśmy się podejść do meczu z Zawiszą ze świeżą głową. Wiedzieliśmy oczywiście jakim rezultatem zakończył się pojedynek Kotwicy, więc tym bardziej chcieliśmy wygrać ten mecz i to nam się udało.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA