Stracił mieszkanie w pożarze. Trwa zbiórka na remont

i

Autor: zrzutka.pl/ Pożar w wieżowcu na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu

Stracił mieszkanie w pożarze. Trwa zbiórka na remont

2022-06-14 22:54

Tydzień temu w jednym z wieżowców na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu wybuchł pożar. Niewyobrażalna tragedia dotknęła Pana Krzysztofa, który stracił cały dorobek życia. Znajomi postanowili mu pomóc, zakładając zbiórkę w internecie.

Z mieszkania nie zostało nic. Pomimo szybkiej reakcji strażaków, ogień strawił wszystko. Groźny pożar miał miejsce w nocy z 7 na 8 czerwca na osiedlu Strzemięcin przy ulicy Śniadeckich w Grudziądzu. Straty sięgają ponad 700 tysięcy złotych. Szczegóły opisujemy w artykule poniżej.

Pan Krzysztof stracił nie tylko mieszkanie, ale i czworonożnego przyjaciela, którego nie udało się uratować. Wystraszony pies schował się w kącie mieszkania i nie chciał wyjść. Pomocną dłoń wyciągnęli do niego jego znajomi, którzy zorganizowali zbiórkę. Cegiełkę od siebie można dorzucić TUTAJ.

Cel to obecnie 30 tysięcy złotych, ale to tylko kropla w morzu potrzeb. W kolejnych etapach konieczne będzie zebranie pieniędzy na meble i niezbędny sprzęt tj. lodówka czy pralka. Odzew mieszkańców Grudziądza jest spory. Fundusze na stronie zrzutki z dnia na dzień rosną. Zachęcamy wszystkich chętnych do wpłacania, nawet niewielkiej kwoty. Pamiętajmy, dobro powraca.