Autor: Nadesłane / MKS Grudziądz MKS Grudziądz

Piłka ręczna

MKS Grudziądz z minimalną porażką na koniec sezonu. Zabrakło dwóch bramek

2023-05-15 7:14

Minimalną porażką we własnej hali zakończyli sezon. Szczypiorniści MKS-u Grudziądz w ostatniej kolejce przegrali przed swoimi kibicami z Jeziorakiem Iława 35:37.

Podobną stratę zespół Sylwestra Ziółkowskiego miał do przerwy. Wówczas goście prowadzili 18:16.

W drugiej połowie obraz nie uległ znaczącej odmianie i zespół z Iławy dowiózł do końcowej syreny dwubramkowe prowadzenie. Jeziorak pokonał grudziądzki MKS 37:35.

Na uznanie zasługuje najlepszy strzelec MKS-u w tym sezonie. Paweł Kruszewski w meczu z Jeziorakiem zaliczył aż 12 bramek. 9 trafień dorzucił także Damian Nowak. Po stronie gości najlepszy w tej materii był Aleksander Kondracki - 7 celnych rzutów.

Grudziądzanie rywalizację zakończyli na szóstym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 22 oczek. Jeziorak Iława uplasował się na trzeciej pozycji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]