urbex grudziadz

i

Autor: youtube.com/ URBEXprojekt Łukasz to twórca kanału "URBEXprojekt"

Filmowy Urbex

Opuszczony dom kolejowy w okolicy Grudziądza. Zobacz go na filmie!

2023-05-14 15:07

Grudziądzanin eksploruje opuszczone miejsca i tworzy kanał "Urbex Projekt". W jednym ze swoich odcinków odwiedził stary dom przy torach w okolicach Owczarek. Sprawdźcie - co zastał w środku!

Kanał "Urbexprojekt" tworzy Łukasz z Grudziądza. W odcinku z 17 lutego 2023 wraz ze swoją kamerą wybiera się do opuszczonego domu kolejowego przy torach. Obiekt znajduje się w okolicach Owczarek i od dawna nie jest zamieszkały.

Co znajduje w środku? Przede wszystkim - niestety - dominują puszki po piwie i szklane butelki po nieco mocniejszych trunkach. Nie brakuje jednak reliktów przeszłości i śladów po poprzednich mieszkańcach domu. Już na samym początku w oczu rzucają się rozrzucone tuż przy wejściu - stare zegarki. Na suficie wisi nieźle zachowana lampa, a na suszarce znajdują się wymyte naczynia, na których zalega kurz.

W drugim pokoju znajdują się dwie ustawione obok siebie kanapy oraz szafa - dawny tzw. "segment". Na półce w oczy rzuca się stary model samochodu wyścigowego. Na górze stoi także wciąż ustrojona choinka. W trzecim pokoju Łukasz odkrywa porozrzucane na podłodze - zniszczone telewizory.

urbex grudziadz 2

i

Autor: youtube.com/ URBEXprojekt Naczynia na suszarce w opuszczonym domu koło Owczarek w Grudziądzu

Twórca kanału po wejściu na strych znajduje krzesło, które natychmiast rozbudza wyobraźnię. Widać to chociażby po komentarzach pod filmem. A zresztą... zobaczcie sami jak wygląda ten opuszczony dom!

Nowe filmy na kanale "URBEXprojekt" pojawiają się w każdy piątek o godzinie 18. Znajdziecie go TUTAJ

Urbex - forma aktywności polegająca na eksplorowaniu opuszczonych, zrujnowanych, zapomnianych, niedostępnych czy ukrytych budynków i instalacji stworzonych przez człowieka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl