urbex grudziadz

i

Autor: Nadesłane Łukasz Kułakowski (na zdjęciu) większość filmów nagrywa sam

Grudziądzanin eksploruje opuszczone miejsca i tworzy kanał "Urbex Projekt" [WYWIAD AUDIO]

2021-01-20 18:46

Zapraszamy na rozmowę z Łukaszem Kułakowskim, twórcą kanału "Urbex Projekt", który eksploruje opuszczone miejsca w Grudziądzu i najbliższych okolicach. Na jego kanale znaleźć można także nagrania z innych części kraju.

Eksploruje opuszczone i często zabytkowe miejsca w Grudziądzu i okolicy. Łukasz Kułakowski, czyli twórca youtubowego kanału „Urbex Projekt” niemal co tydzień zabiera nas do budynków, które niegdyś tętniły życiem, a dziś tylko straszą. Grudziądzanin swoją działalność w internecie rozpoczął kilka miesięcy temu.

Wszystko zaczęło się po tym, jak kupiłem drona. Chciałem pokazać takie nietypowe miejsca z perspektywy lotu ptaka. Nie zawsze jednak warunki atmosferyczne sprzyjają do latania dronem, więc w połączeniu z moją drugą pasją jaką jest fotografia, postanowiłem nagrywać urbexy - mówi Łukasz Kułakowski, twórca kanału "Urbex Projekt".

ZOBACZ TEŻ - Bartosz Błędowski: Obserwuje świat i ludzi [WYWIAD AUDIO]

Eksploracja starych i opuszczonych miejsc bywa ciekawa, ale i zarazem bardzo niebezpieczna. Grudziądzanin podczas nagrywania filmów na swój kanał już nie raz się o tym przekonał.

Raz wybrałem się samotnie do lasu pod Węgrowem. Trafiłem tam na stary, opuszczony dom. Wszedłem do środka i zdałem sobie sprawę, że nie jestem tam sam. Po przejściu przez kilka pomieszczeń spotkałem leżącego na materacu mężczyznę. Na szczęście obyło się bez większych komplikacji - dodaje twórca kanału.

Wywiad z Łukaszem Kułakowskim, twórcą kanału URBEX PROJEKT. Posłuchaj:
urbex grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane Miejsce eksplorowane przez Łukasza często są opuszczone do wielu lat

Łukasz Kułakowski eksploruje opuszczone miejsca w Grudziądzu i najbliższych okolicach. Na jego kanale znaleźć można także nagrania z innych części kraju. 

TUTAJ ZNAJDZIESZ KANAŁ URBEX PROJEKT

urbex grudziadz 3

i

Autor: Nadesłane Grudziądzanin urbexy nagrywa od kilku miesięcy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Przygotowania piłkarzy ręcznych MKS Grudziądz