maja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Podaruj Serce Mai Maja kolejną operację przejdzie w październiku

Jej historia poruszyła serca grudziądzan! Teraz Maja potrzebuje kolejnej operacji

2022-08-23 19:24

Maja przyszła na świat 10.05.2022 w klinice w Munster i tam w 7 dobie życia przeszła pierwszą z trzech bardzo trudnych operacji serca. Teraz czas na kolejną i na nią potrzebne są ogromne fundusze. Właśnie ruszyła zbiórka.

Kolejny etap leczenia zaplanowano na październik. Do tego czasu potrzeba zebrać nieco ponad 200 tysięcy złotych.

Maja jest pogodnym dzieckiem. Uwielbia się uśmiechać, a my kochamy jej śmiech. Nasza Pszczółka rośnie, rozwija się i wypełnia nasze życie miłością i radością. Niestety naszą codziennością jest też strach o jej przyszłość - mówi Justyna Klepinowska, mama małej Mai.

Historię małej wojowniczki z Grudziądza przedstawialiśmy już nie raz na antenie Eski oraz na naszym portalu:

Zbiórka na dalsze leczenie dziewczynki prowadzona jest na portalu "Siepomaga.pl". Dołączyć można się TUTAJ

Choć to nie powinno być zwyczajne marzenie rodzica, marzymy, by mogła dalej żyć... Niestety jej serduszko w każdej chwili może przestać bić… To jest prawdziwy dramat, kiedy każdego dnia biegniesz do pokoju dziecka, sprawdzić, czy jeszcze żyje - dodają rodzice Mai.

Kolejna operacja maleńkiego serduszka została wyceniona na prawie 40 tys. euro.

To ogromna kwota a czasu mamy tak niewiele - przekazuje pani Justyna.

Maja wraz z rodzicami w Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej, Chirurgii Wad Wrodzonych Serca Universitätsklinikum w Münster musi stawić się do 13 października.

Po raz kolejny najlepsi specjaliści będą walczyć o życie naszej małej córeczki. Prosimy, pomóżcie nam zebrać środki na ratowanie Majki - apelują rodzice!

W jaki sposób jeszcze można wesprzeć akcję?

Na facebookowe grupie ponownie prowadzone są licytacje - FACEBOOK. Więcej informacji o aktualnym stanie zdrowia Mai przeczytacie na jej stronie - PODARUJ SERCE MAI

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

76-latka zabita. 14-latek zatrzymany. Wstrząsające odkrycie na Wilanowie