mpgn grudziadz

i

Autor: Nadesłane / MPGN Koperty otworzono w siedzibie spółki MPGN

Jest szansa na market na os. Rządz w Grudziądzu. W grze są dwa koncerny [SONDA]

2022-08-23 13:16

Zakończyło się postępowanie wyłonienia dzierżawcy nieruchomości przy ulicy Łęgi na osiedlu Rządz, gdzie ma zostać wybudowany market. Do konkursu przeprowadzonego przez miejską spółkę MPGN stanęły dwa koncerny.

O tym, że mieszkańcy Rządza oczekują wybudowania nowego marketu - władze miasta przekonały się chociażby podczas niedawnego spotkania prezydenta Grudziądza właśnie na tym osiedlu. Podczas dyskusji z mieszkańcami Maciej Glamowski zapewnił, że taki obiekt już wkrótce powstanie. Do przeprowadzenia tej inwestycji wytypowane zostało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami.

Spółka kilka tygodni później ogłosiła konkurs na wyłonienie dzierżawcy. Do postępowania zgłosiły się dwa koncerny: Biedronka i Aldi.

Oba podmioty otrzymają zaproszenie do drugiej tury postępowania, która realizowana będzie w formie negocjacji – informuje prezydent Maciej Glamowski.

Jednocześnie spółka poinformowała także o planach remontowych na dwa inne swoje obiekty. Chodzi o targowiska handlowe.

Spółka podpisała umowy o przygotowanie projektów na modernizację targowisk, zlokalizowanych przy ul. Paderewskiego i Łęgi - czytamy w komunikacie MPGN-u.

Sonda
Jaki market powinien powstać na os. Rządz?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Roksana Węgiel szczerze o kompleksach. Ukrywała się za filtrami!