trener mentalny GKM

i

Autor: Nadesłane Z trenerem mentalnym współpracują przede wszystkim młodzi zawodnicy grudziądzkiej drużyny

Wywiad z Marcinem Zygmuntem, trenerem mentalnym GKM Grudziądz [WYWIAD AUDIO]

2021-01-07 19:00

Kolejny sezon z grudziądzką młodzieżą na żużlu pracuje trener mentalny, Marcin Zygmunt. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z członkiem sztabu trenerskiego GKM-u Grudziądz.

Psychologia to coraz ważniejsza dziedzina dla sportowców. Od kilku lat nasz klub współpracuje w tym zakresie z Marcinem Zygmuntem. To grudziądzki maratończyk i ultramaratończyk – absolwent studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Otoczył on opieką juniorów pierwszej drużyny MRGARDEN GKM oraz adeptów grudziądzkiej szkółki żużlowej.

Rozmowa z trenerem mentalnym GKM-u Grudziądz, Marcinem Zygmuntem. Posłuchaj:

ZOBACZ TEŻ - Żużlowcy GKM-u Grudziądz przygotowali paczki na święta! [AUDIO]

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Sport na najwyższym poziomie, w ogóle wyczynowe uprawianie sportu, stawia przed zawodnikami wiele wyzwań, wiele trudności. Moim zadaniem jest dać im poczucie bezpieczeństwa, wyposażyć ich w narzędzia, które zbudują ich pewność siebie. Priorytetem dla mnie jest jednak zwrócić ich uwagę na fakt, że sport który uprawiają jest pasją i jeśli będą się dobrze bawić na torze, pracować z pełnym zaangażowaniem na treningach, to finalnie będą czuli satysfakcję Oni, klub, sztab trenerski i kibice – mówi trener mentalny GKM-u Grudziądz, Marcin Zygmunt.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Zgrupowanie GKM Grudziądz