poszukiwania sebastian grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Policjanci wraz z rodziną i znajomymi zaginionego przeczesali tereny leśne wokół szpitala

Trwają poszukiwania Sebastiana Spirewskiego z Grudziądza. Mężczyzna uciekł ze szpitala [ZDJĘCIA]

2021-06-16 10:28

Trwają poszukiwania Sebastiana Spirewskiego z Grudziądza. Mężczyzna w weekend niezauważony przez nikogo opuścił grudziądzki szpital. Chwilę później ślad po nim zaginął. Grudziądzanin do dzisiaj nie dał znaku życia.

Nocą opuścił szpital i ślad po nim zaginął. Ruszyły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania Sebastiana Spirewskiego z Grudziądza. Mężczyzna po raz ostatni widziany był w piątek (11 czerwca).

Wiadomo tyle, że w weekend Sebastian jeszcze był w szpitalu. Miał rozciętą głowę. Nie chciał się leczyć i uciekł ze szpitala. Później ślad po nim zaginął. Obecnie prowadzimy poszukiwania na terenach leśnych wokół szpitalnego kompleksu - mówi Sławomir Romanowski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Patryk Niklewski spod Grudziądza nadal się nie odnalazł. Rodzina nie traci nadziei [WIZERUNEK]

Poszukiwania będą kontynuowane w kolejnych dniach. Policjanci sprawdzają także napływające do komendy sygnały.

Dostajemy mnóstwo sygnałów. Sprawdzamy każdy, ale jak na razie żaden się nie potwierdził. Rodzina szuka także w innych miejscowościach. Nasze poszukiwania będą kontynuowane tak długo, aż Sebastian się znajdzie - dodaje policjant.

Rysopis mężczyzny:
  • Wzrost:175cm,
  • Budowa ciała: średnia
  • Włosy: ciemny blond,
  • Kolor oczu: niebieskie,
  • tatuaże na obu rękach,
  • braki w uzębieniu
  • ubrany był w: koszulkę z biało-czerwonymi napisami, czarne, krótkie spodenki z białymi lampasami, czarne sportowe buty.
poszukiwania sebastian grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane Wizerunek mężczyzny

Jeśli ktoś widział poszukiwanego mężczyznę, powinien skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Grudziądzu, dzwoniąc pod numer 47 754 52 22 lub skorzystać z numeru alarmowego 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Sopotu. Trening po powrocie z Petersburga.