Poszukiwania grudziądz

i

Autor: KMP Grudziądz Mężczyzna ostatni raz widziany na terenie Świecia

Trwają poszukiwania Marzhynskyy Konstyantyna

2020-09-18 10:45

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Marzhynskyy Konstyantyn. Mężczyzna ostatni raz był widziany 13 września.

61-latkek w dniu 13 września 2020 r. był ostatni raz widziany na terenie Świecia. Od tego dnia nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W momencie zaginięcia ubrany był w: kurtka jeansowa koloru niebieskiego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, koszulka polo, półbuty koloru ciemnego - opisuje Robert Szablewski, rzecznik KMP w Grudziądzu.

Rysopis: szczupła budowy ciała, włosy krótkie koloru siwego, wyraźna łysina, oczy koloru zielonego.

Znaki szczególne: na jednej dłoni brak czterech palców, na drugiej brak trzech palców; na jednej z dłoni tatuaż przedstawiający kotwicę.

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku.W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.