gurbin grudziadz

i

Autor: Nadesłane Wraz z wiceprezydentem Grudziądz do ruchu Szymona Hołowni wstąpił również wójt gminy Płużnice, Marcin Skonieczka

Szymon Gurbin oficjalnie dołączył do Ruchu Polska 2050. Co na to prezydent Grudziądza? [AUDIO]

2021-04-23 16:47

Szymon Gurbin oficjalnie dołączył do Ruchu Polska 2050. Wiceprezydent Grudziądza poinformował o tym na regionalnej konferencji prasowej struktur ugrupowania Szymona Hołowni. To pierwszy samorządowiec z naszego miasta, który zdecydował się na taki krok.

Ruch Polska 2050 zyskał nowego członka. Został nim Szymon Gurbin, wiceprezydent Grudziądza. Samorządowiec z naszego miasta o swojej decyzji poinformował podczas regionalnej konferencji prasowej struktur ugrupowania Szymona Hołowni.

Ruch Szymona Hołowni może być tym czymś, co zmieni naszą polską rzeczywistość. Ta nasza rzeczywistość odzyska wartości - mówi wiceprezydent Grudziądza, Szymon Gurbin.

ZOBACZ TEŻ - Podyplomowe kształcenie kadr medycznych w szpitalu w Grudziądzu. Podpisano list intencyjny

Obecnym zastępca włodarza naszego miasta jest także członkiem Stowarzyszenia ”Obywatelski Grudziądz”. Wcześniej był związany z Platformą Obywatelską. Teraz jak sam przyznaje, czas na nowe otwarcie. Więcej w poniższym podcaście:

O dołączeniu do Ruchu Polska 2050 mówi wiceprezydent Grudziądza, Szymon Gurbin. Posłuchaj:

Co na to prezydent Grudziądza?

Krótko głos w sprawie politycznej deklaracji swojego zastępcy zabrał prezydent Maciej Glamowski.

To prywatna i niezależna decyzja pana Szymona Gurbina. Ja pozostaję prezydentem niezależnym. Dla dobra mieszkańców jest gotów współpracować z każdą partią polityczną - komentuje prezydent Maciej Glamowski.

Prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski komentuje dołączenie swojego zastępcy do Ruchu Polska 2050. Posłuchaj:

Wraz z Szymonem Gurbinem do ruchu Polska 2050 przyłączył się wójt gminy Płużnica, Marcin Skonieczka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 23.04, godz.10