MOPR 30-lecie

i

Autor: Urząd Miejski w Grudziądzu Pracownicy MOPR-u w Grudziądzu otrzymali podziękowania i gratulacje z okazji 30-lecia tej instytucji

Skromne świętowanie jubileuszu 30-lecia MOPR-u w Grudziądzu. Były gratulacje i podziękowania

2020-05-20 12:59

Okazały jubileusz 30-lecia w cieniu pandemii, został ograniczony jedynie do skromnych podziękowań i gratulacji. Życzenia dla wszystkich pracowników MOPR-u w Grudziądzu, na ręce dyrektor Jolanty Zarębskiej złożyli prezydent Maciej Glamowski, wiceprezydent Szymon Gurbin oraz dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Małgorzata Gackowska.

Nie było wielkiej fety, choć jubileusz zacny. MOPR w Grudziądzu świętuje 30-lecie. O pracownikach jednak nie zapomniano. Z życzeniami pospieszyli włodarze miasta oraz dyrektor wydziału w Urzędzie Miejskim, który zajmuje się problematyką ośrodka.

Państwa zaangażowanie, funkcjonowanie z poczuciem pełnienia misji budzi mój głęboki szacunek. Często wypełnianie przez Państwa zawodowych obowiązków jest związane z bardzo trudnymi, a nawet niebezpiecznymi warunkami. Często, jako mieszkańcy, nie jesteśmy świadomi ile jest w tym Państwa zupełnie niezwykłego oddania – mówił w trakcie spotkania Prezydent Maciej Glamowski.

Twoja postawa wobec koronawirusa. Sprawdź, jakim typem jesteś

Pytanie 1 z 8
Od czasu wybuchu pandemii starasz się nie wychodzić z domu

Grudziądzki MOPR został powołany do życia w 1990 roku jako Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Od kilkudziesięciu lat aktywnie działa na rzecz potrzebujących mieszkańców miasta, udzielając im świadczeń lub organizując projekty społeczne. Działa aktywnie na rzecz osób niepełnosprawnych. Aktywizuje zawodowo osoby bezrobotne. Realizuje wiele projektów zarówno unijnych jak i socjalnych.

MOPR prowadzi bardzo ważną misję. Wspiera i aktywizuje osoby potrzebujące. To zadanie wymaga dużej empatii i zrozumienia drugiego człowieka. W tym szczególnym dla naszej miejskiej jednostki dniu, doceńmy zaangażowanie pracowników, którzy codziennie z wielkim oddaniem dbają o dużą część mieszkańców naszego miasta – podkreśla Wiceprezydent Szymon Gurbin.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie ma swoją siedzibę przy ul. Waryńskiego.

GBO 2021 - głosowanie elektroniczne krok po kroku