SP nr 4 w Grudziądzu

i

Autor: Urząd Miejski w Grudziądzu Rodzinny zakątek zabaw I wypoczynku przy SP 4 w Grudziądzu

Rodzinny zakątek zabaw I wypoczynku powstał w Owczarkach. Przy SP 4 w Grudziądzu zrealizowano zadanie z budżetu obywatelskiego [ZDJĘCIA]

2020-07-14 12:25

Mieszkańcy Owczarek zawsze aktywnie angażują się w Grudziądzki Budżet Obywatelski. Tym razem w Szkole Podstawowej nr 4 powstał „Rodzinny zakątek zabaw i wypoczynku”. W tym bezpiecznym miejscu wypoczną zarówno dzieci, jak i dorośli.

W Szkole Podstawowe nr 4 im. por. Zbigniewa Kruszelnickiego ps. „Wilk” w Grudziądzu zakończono realizację zadania pn. Rodzinny zakątek zabaw i wypoczynku. Mieszkańcy osiedla Owczarki zyskają nowe miejsce do rekreacji i odpoczynku. W ramach zadania zamontowane zostały stoły betonowe do piłkarzyków i tenisa stołowego, stół rekreacyjny do gry w warcaby oraz dwie wiaty edukacyjne.

Celem projektu jest zagospodarowanie nieużywanego terenu zielonego i stworzenie bezpiecznego miejsca zabaw, rekreacji i wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Usytuowanie projektu przy szkole wpłynie nie tylko na łatwą dostępność dla mieszkańców, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, gdyż teren jest ogrodzony – mówi pomysłodawczyni projektu.

Z którego miasta jest bliżej do Katowic? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Z którego miasta jest bliżej do Katowic?

Zadanie zrealizowano 30 czerwca, w ramach siódmej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Rusza modernizacja stadionu w Płocku