wypadek legionów

i

Autor: Damian Pieczonka Potrącona dziewczynka trafiła do szpitala

Potrącenie 7-letniej rowerzystki na pasach. Wypadek na ulicy Legionów w Grudziądzu [AKTUALIZACJA]

2020-08-06 16:47

Do drugiego w tym tygodniu potrącenia rowerzysty doszło na grudziądzkich ulicach. Tym razem na ul. Legionów ucierpiało dziecko. 7-letnia dziewczynka przejeżdżała po przejściu dla pieszych. Zabrano ją do szpitala.

Wczoraj (07.08) przed godziną 16:00 na ul. Legionów w Grudziądzu doszło do wypadku na pasach. Na podstawie relacji świadków policjanci ustalili, że 73-letni kierujący mazdą poruszał się ul. Legionów w kierunku ul. Wybickiego i na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 7-letnią dziewczynkę poruszającą się rowerem. Z miejsca zdarzenia poszkodowaną przetransportowano do szpitala. Mundurowi na miejscu wykonali czynności procesowe, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Pracujący na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, okazało się że był trzeźwy. Kierującemu samochodem mazda stróże prawa zatrzymali uprawnienia do kierowania. Wszystkie okoliczności zdarzenia będą teraz wyjaśniać grudziądzcy śledczy.
Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do oznakowanych przejść dla pieszych czy przejazdów dla rowerzystów.

Wypadek 2

i

Autor: Damian Pieczonka Do wypadku doszło przy skręcie z ul. Legionów na Słowackiego