policja grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Policjant po służbie pomógł napotkanej kobiecie odzyskać portfel

Policjant w Grudziądzu pomógł kobiecie. Zgubiła portfel z dokumentami i pieniędzmi

2020-10-29 12:36

Policjant po służbie pomógł odnaleźć zgubiony portfel z dokumentami I pieniędzmi. Funkcjonariusz z Grudziądza wracając nocą do domu napotkał kobietę, która jak się okazało zostawiła sakiewkę w taksówce. Policjant wykonał kilka telefonów do miejskich korporacji I zguba znalazła się już po kilku minutach wraz z całą zawartością.

Protest kobiet w Grudziądzu

Do niecodziennej sytuacji doszło nocą, kiedy to Sebastian Szulerecki z grudziądzkiej „drogówki” wracał do domu ze służby. Na ulicy Skarżyńskiego zauważył kobietę, która była bardzo zdenerwowana i wyraźnie czegoś szukała. Policjant przedstawił się i zapytał czy może jej jakoś pomóc? Wtedy okazało się, że zgubiła portfel z dokumentami i dużą kwotą pieniędzy. Funkcjonariusz dowiedział się również, że przed chwilą wysiadła z taksówki.

Zobacz też: Rekord zachorowań na COVID-19 w Grudziądzu. O ponad 20 przypadków więcej niż dotychczas. Zmarły trzy osoby

Szybka i bezinteresowna reakcja policjanta była skuteczna

Policjant uspokoił kobietę, po czym wykonał kilka połączeń telefonicznych do miejscowych korporacji. Okazało się, że kobieta, po zapłaceniu za kurs, pozostawiła portfel w jednej z taksówek. Kilka minut później zguba, wraz z całą zawartością, była w rękach właścicielki.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...