Ponownie zbiorą karmę dla zwierząt.

i

Autor: BMW Klub Grudziądz

Motoryzacyjny klub organizuje zbiórkę karmy dla schroniska.

2020-02-07 9:11

Spotykają się by podziwiać swoje maszyny, rozmawiają, robią zdjęcia i dzielą się doświadczeniami. Grudziądzki Klub BMW działa od 10 lat, a idea zorganizowania zbiórki dla zwierząt, powstała po raz drugi.

Cyklicznie - druga niedziela miesiąca przebiega w motoryzacyjnej atmosferze. Założyciele klubu, korzystając z licznego grona gości, pojawiających się na zlotach, postanowili zorganizować akcję charytatywną. Panowie swoim zamiłowaniem do czterech kółek i warczących silników, chcą wyciągnąć pomocną dłoń do schroniska w Węgrowie.

"Do współpracy zapraszamy też inne kluby z naszego miasta. Frekwencja na każdym spotkaniu jest coraz większa. Wydarzenie nie jest skierowane tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Wśród naszych gości licznie pojawiają się także przedstawicielki płci pięknej. To dobry moment by się poznać i przy okazji zrobić coś dobrego. My chcemy pomóc czworonogom." - Informują organizatorzy.

"Aby wziąć udział w wydarzeniu, nie musisz być posiadaczem danej marki auta. Po prostu przyjdź, baw się z nami i dołóż swoją cegiełkę"

Spotkanie zaplanowano na najbliższą niedzielę 9 lutego, o godzinie 18:00. Parada aut pojawi się na parkingu marketu przy ulicy Konarskiego.