mks pilka reczna

i

Autor: Pixabay MKS Grudziądz zagra mecz przed własną publicznością

MKS Grudziądz wraca do własnej hali. Dziś mecz z KPR Gryfino!

2023-03-03 23:49

Po kilku tygodniach przerwy wracają z rozgrywkami ligowymi do własnej hali. Szczypiorniści MKS-u Grudziądz zmierzą się przed swoimi kibicami z KPR Gryfino, czyli bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w pierwszej lidze. Początek dziś o godzinie 17.

Zespół Sylwestra Ziółkowskiego do tego meczu podejdzie podbudowany ostatnim sukcesem w Obornikach.

Wygrana w Obornikach na pewno napawa optymizmem. To właśnie wygrane mecze budują drużynę. Co prawda w pierwszej połowie nie zagraliśmy najlepiej, ale już w drugiej części weszliśmy na nasze odpowiednie tory - mówi Paweł Kruszewski, zawodnik grudziądzkiego zespołu.

Sztab szkoleniowy MKS-u w najbliższym meczu będzie mógł prawdopodobnie skorzystać z całej kadry.

Wrócił do nas Marcin Miedziński, co na pewno jest ogromnym wzmocnieniem. Oczywiście występują jeszcze drobne mikro urazy, która są na bieżąco leczone. Mimo to, myślę że wszyscy wystąpią w tym spotkaniu z Gryfinem - dodaje zawodnik MKS-u.

MKS zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli ligowej. Cel drużyny na ten sezon to bezpieczne utrzymanie się w pierwszej lidze.

Będziemy chcieli wygrywać jak najwięcej meczów, zwłaszcza że dużo spotkań będziemy mieli przed własną publicznością. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej punktów zostało właśnie w Grudziądzu. Dzięki temu dopiszemy sobie oczka do tabeli i spokojnie utrzymamy się w lidze - przekonuje wychowanek lokalnej drużyny.

Spotkanie z KPR Gryfino odbędzie się w hali przy ul. Nauczycielskiej (osiedla Lotnisko) - w sobotę (4 marca) o godzinie 17.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

PPK - plusy i minusy