Murawski gkm

i

Autor: Radio ESKA O budowaniu zespołu na nowy sezon opowiada Marcin Murawski, prezes GKM-u (na zdjęciu)

Marcin Murawski, prezes GKM: Rozglądamy się za nowym trenerem [WYWIAD AUDIO]

2020-10-08 13:05

Jakie zmiany czekają drużynę GKM-u Grudziądz w sezonie 2021? W składzie na pewno pojawią się nowe twarzy. Zmiany dosięgnąć mają także sztabu szkoleniowego "żółto-niebieskich".

W rozmowie z naszą stacją, Marcin Murawski - prezes GKM-u Grudziądz opowiada o przyczynach słabszego sezonu i koncepcji budowania zespołu na przyszły rok.

Trudności - jak się okazuje - mogą pojawić się m.in. przy próbie zastąpienia w składzie Artioma Łagutę jakimś silnym seniorem. Nowe zapisy w regulaminie mówią, że w składzie meczowym od nowego sezonu będzie musiał znajdować się zawodnik U-24. Oznacza to, że Rosjanina będzie mógł zastąpić jedynie zawodnik, który nie ukończył jeszcze 24 lat. I tutaj rynek transferowy zawęża się jeszcze bardziej.

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Po zakończonym przedwcześnie sezonie dla grudziądzkiego zespołu - głos ponownie coraz głośnie zaczęli zabierać kibice "żółto-niebieskich". Domagają się oni istotnych zmian w klubie. Przede wszystkim mowa tutaj o sztabie szkoleniowym. Jak się okazuje - działacze GKM-u aktywnie rozglądają się na rynku również za nowym trenerem. Więcej w wywiadzie poniżej.

Wywiad z Marcinem Murawski, prezesem GKM-u Grudziądz.
Straż Miejska w Grudziądzu zwraca uwagę na parkujące auta na chodnikach