Koncert z okazji Dnia Mamy w wirtualnym wydaniu

i

Autor: CKT Grudziądz

Koncert z okazji Dnia Mamy w wirtualnym wydaniu

2020-05-26 11:05

W muzyczny sposób podziękują mamom za troskę i poświęcenie. Koncert "Dziękuje Ci Mamo", organizowany jest każdego roku w lokalnym teatrze. Ze względu na okoliczności, dziś dotrze do sieci.

Za matczyną obecność, troskę, bezgraniczną miłość i poświęcenie, dziękować będą młodzi wokaliści. Tradycyjnie, każdego roku w grudziądzkim teatrze grudziądzcy artyści ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka, stają na scenie by zaśpiewać dla mam najpiękniejsze utwory. Tym razem, ze względu na okoliczności, nie zasiądziemy na widowni i nie posłuchamy muzyki na żywo. Alternatywą stało się nagranie, które już dziś opublikowane zostanie w sieci, a dokładniej na stronie internetowej Centrum Kultury Teatr.

Tematycznie, pojawią się utwory o mamach i dla mam. Nie zabraknie także jednej z najpopularniejszych polskich kompozycji pt. "Nie ma jak u mamy".

Do wspomnianego utworu nagrano również teledysk. Wokaliści, wspólnie wykonali go w swoich domach. Z efektem zapoznamy się już dziś po godzinie 12:00, również na stronie CKT.