nauczyciele grudziadz

i

Autor: Urząd Miejski Awans uzyskało 27 nauczycieli z Grudziądza

Awans zawodowy nauczycieli z Grudziądza

2021-08-26 15:53

Komplet 27 osób, które przystąpiły do egzaminów na nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, ten awans uzyskało.

Nauczyciele, którzy uzyskali awans zawodowy, złożyli ślubowanie oraz odebrali akty mianowania.

To bardzo ważny etap w życiu zawodowym każdego nauczyciela. Gratuluję wszystkim osobom i cieszę się, że jest ich tak dużo. Jestem też pod wrażeniem poziomu, jaki zaprezentowali kandydaci podczas egzaminów. Był on naprawdę wysoki. Życzę wszystkim nauczycielom, by w ich pracy zawodowej zawsze wiodące było zaangażowanie w to, co się robi – podkreśliła Róża Lewandowska, Wiceprezydent Grudziądza.

ZOBACZ TEŻ - Przysięga wojskowa i piknik w Grudziądzu. Święto Brygady Obrony Terytorialnej

Kto został wyróżniony?

Wśród wyróżnionych najwięcej, bo siedem osób, to nauczyciele wychowania fizycznego. Oprócz tego, w gronie awansujących znaleźli się nauczyciele języka polskiego, historii, muzyki, nauczyciele przedszkola, logopedzi, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, świetlicy, bibliotekarze, pedagog, informatyk oraz nauczyciele rewalidacji, przedmiotów wspierających rozwój.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY