bieg delfin

i

Autor: Łukasz Piekarski Na starcie stanęło blisko 140 biegaczy

5 lub 10 km po Lesie Rudnickim. Za nami kolejna edycja biegu "Delfin Cross Run" [FOTO]

2022-04-10 14:01

Blisko 140 biegaczy stanęło na starcie kolejnej edycji biegu "Delfin Cross Run", Start i metę przygotowano u bram Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego "Delfin" w Białym Borze. Na końcu wszyscy odpoczęli przy wspólnym ognisku.

Uczestnicy mogli pobiec na dwóch dystansach - do wyboru: 5 i 10 km. Zdecydowana większość (na starcie było ich 140) zdecydowała się na pierwszy wariant.

Przygotowaliśmy trasę leśnymi ścieżkami. Jest kilka drobnych przeszkód, takich jak podbiegi - mówi Piotr Śleboda, organizator biegu.

Na każdego biegacza na mecie czekał pamiątkowy medal. Później wszyscy wspólnie zasiedli przy ognisku i piekli kiełbaski.

Trasę znam doskonale, więc nie było dla mnie trudna. Owszem, są na niej dwa spore podbiegi i sporo piaszczystych ścieżek. Mimo to można ją spokojnie pokonać w dobrym czasie - mówi Tomek, którego spotkaliśmy zaraz po dobiegnięciu do mety.

Trasa była miejsca ciężka, na szczęście ten wiatr w samym lesie był praktycznie nieodczuwalny. Dopiero przed samą metą powiało trochę w oczy. Najważniejsza przy takich imprezach jest jednak dobra zabawa i propagowanie sportu - dodaje Monika, jedna z uczestniczek tegorocznej edycji "Delfin Cross Run".

Dla najlepszych biegaczy w poszczególnych kategoriach przygotowano również dodatkowe nagrody.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

XIV Bieg Kazików