policja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu W wypadku ucierpiała jedna osoba

Wypadek na ulicy Legionów w Grudziądzu. Nowe informacje

2022-07-21 13:33

Był pijany i nie posiadał prawa jazdy. Policjanci z Grudziądza zatrzymali mężczyznę, który ukradł samochód i chwilę później spowodował nim kolizję na skrzyżowaniu w Tarpnie.

Do wypadku w Tarpnie (osiedle w Grudziądzu) doszło w miniony wtorek (19 lipca). Zderzyły się wówczas dwa samochody osobowe - jeden wylądował na chodniku, a drugi stanął na środku skrzyżowania. W jego wyniku jedna osoba trafiła do grudziądzkiego szpitala.

Funkcjonariusze z „drogówki” pracujący na miejscu ustalili, że 18-letni kierujący osobową skodą nie ustąpił pierwszeństwa volkswagenowi i doprowadził do zderzenia - informuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Na tym oczywiście sprawa się nie zakończyła. Mundurowi ustalili, że skoda biorąca udział w zderzeniu została chwile wcześniej skradziona z sąsiedniej ulicy.

Kierujący skradzionym autem młody mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości - 1,5 promila alkoholu, nie posiadł również uprawnień do kierowania - dodaje policjant.

Za wszystkie przewinienia odpowie teraz przed sądem.

wypadek grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Jedno z aut uczestniczące w kraksie na ulicy Legionów w Grudziądzu było kradzione

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Poważny wypadek na skrzyżowaniu ulic Stella Sawickiego i Bora Komorowskiego. Zderzyły się dwa samochody