Piłkarze stali grudziadz

i

Autor: Nadesłane Piłkarze grudziądzkiej Stali w drugiej kolejce będą pauzowali

W regionie ruszyły piłkarskie rozgrywki. Grały drużyny z Grudziądza!

2021-08-23 0:42

Od efektownego zwycięstwa zmagania w toruńskiej A-klasie rozpoczęli piłkarze Stali Grudziądz. Nieco gorzej na inaugurację poszło Węgrowiance Węgrowo.

W miniony weekend rozpoczęły się piłkarskie zmagania w toruńskiej A-klasie. Na łamach naszego portalu oraz eskowej anteny śledzić będziemy dokonania zespołów z Grudziądza oraz gminy.

A-klasa

O takiej inauguracji rozgrywek marzyli! Piłkarze Stali Grudziądz na wyjeździe rozbili LZS Bobrowo aż 5:0. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Adama Marksa zdobywali Jakub Waszelewski, Szymon Moskwa, Norbert Knaak, Milan Lech oraz Adam Reise.

Nieco gorzej pierwszą kolejkę będą wspominali zawodnicy Węgrowianki Węgrowo, która do nowego sezonu podeszła po fuzji z Wisłą Grudziądz. Węgrowianka na początek przegrała na wyjeździe z Pogromem Zbójno 2:3. Bramki dla drużyny z Węgrowa strzelili: Adam Kardas oraz Paweł Przybyłek.

V liga

W rozgrywkach klasy okręgowej (tzw. V ligi) występuje jeden zespół z Grudziądza. To rezerwy trzecioligowej Olimpii, które podobnie jak pierwszy zespół sezon rozpoczęły od porażki. W ostatniej kolejce "Biało-zieloni" na wyjeździe pokonali Mustang Ostaszewo 2:1.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021