Druga runda DMPJ odbędzie się na torze przy H4 w Grudziądzu. Początek zawodów o 17

i

Autor: Damian Pieczonka

Trzecie miejsce młodzieżowców GKM-u na w DMPJ. Teraz ścigać się bedą na własnym torze I mają szansę poprawić wynik

2020-08-20 8:36

Trzecie miejsce młodzieżowców GKM-u na inaugurację Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W Toruniu najlepiej sposród podopiecznych Roberta Kościechy spisał się Denis Zieliński, zdobywca 9 punktów. Kolejna runda rozegrana zostanie na torze w Grudziądzu, już dziś (20 sierpnia).

Na toruńskiej Motoarenie w środę 19 sierpnia, zainaugurowano rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawodnicy MRGARDEN GKM zajęli trzecie miejsce z dorobkiem 27 punktów. Najlepsi okazali się gospodarze – zdobywcy 43 “oczek”. Drugie miejsce przypadło w udziale zespołowi z Bydgoszczy.

Najlepiej w szeregach podopiecznych Roberta Kościechy spisał się Denis Zieliński, autor 9 punktów. 8 “oczek” dorzucił Marcin Turowski, 6 Kacper Łobodziński, a tylko 4 to dorobek Damiana Lotarskiego.

W czwartek 20 sierpnia, turniej rozegrany zostanie w Grudziądzu. Start zawodów na H4 zaplanowano na godzinę 17:00, a wstęp dla kibiców będzie bezpłatny. Wejście na stadion dla kibiców będzie możliwe od godziny 16:00 – wejściem przy bramie głównej. Obowiązywać będą zasady sanitarne. Podczas wejścia na stadion i w trakcie przemieszczania się po nim należy mieć założoną maseczkę– odbywać się będzie także dezynfekcja rąk i badanie temperatury. Dla osób obecnych na stadionie dostępne będą miejsca wyłącznie na prostej startowej. 

Tegoroczne grupowe rozgrywki DMPJ odbywają się w formie czwórmeczów. Drużyna składa się z 4 zawodników + ewentualnie rezerwowego. Oprócz MRGARDEN GKM w czwartkowe popołudnie na naszym torze pojawią się reprezentanci lokalnych klubów: Abramczyk Polonii Bydgoszcz, Apatora Toruń oraz Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

ESKA Summer City - Galeria Katowicka #5