Stulecie istnienia IILO uwiecznią na fotografiach

i

Autor: Google

Stulecie istnienia IILO uwiecznią na fotografiach

2020-03-01 19:47

Grudziądzkie Towarzystwo Kultury ponownie zaprasza na wspólne spotkanie z aparatem. Przewodnim tematem będzie placówka przy ulicy Marcinkowskiego, która w tym roku świętuje setny jubileusz istnienia.

Sfotografują budynek z zewnątrz, wejdą też do środka by uchwycić najciekawsze zakątki szkoły. Wszystko pod okiem profesjonalnej, lokalnej fotografki, która na każdym spotkaniu podpowiada uczestnikom, jak wykadrować dobre ujęcie. To wyjątkowa okazja do wizyty w murach szkoły z aparatem w ręku.

"Kulturalne foto-rozmowy", to spotkania, dzięki którym możemy okrywać zarówno tajemnice fotografii jak i naszego miasta. Za każdym razem, uczestnicy wybierają się w różnorodne miejsca, by uchwycić na fotografiach to, co w Grudziądzu najpiękniejsze. Udział, może wziąć każdy posiadający chwilę wolnego czasu i chęci. Wiek czy poziom zaawansowania, nie mają najmniejszego znaczenia.

Na spotkania nie obowiązują zapisy, wystarczy zabrać ze sobą aparat lub telefon i zjawić się w wyznaczonym miejscu. Najbliższe Kulturalne foto-rozmowy już 10 marca o godzinie 16:00, zbiórka przed IILO.