mlodzi kolarze grudziadz

i

Autor: Nadesłane W klasyfikacji drużynowej kolarze Stali pokonali m.in. drużyny z Torunia oraz Ciechanowa

Spory sukces młodych kolarzy ALKS Stali Grudziądz. Byli najlepsi drużynowo i indywidualnie!

2021-05-05 11:27

Drużynowe zwycięstwo ALKS Stal Grudziądz w kryterium ulicznym, które odbyło się w Lubawie. Była to pierwsza seria krajowego czempionatu w ramach kryterium ulicznego.

Wśród młodziczek całe podium zgarnęły przedstawicielki grudziądzkiego klubu – kolejno: Daria Dębicka, Daria Ostrycharz oraz Malwina Rzeszot. U młodzików z kolei najlepszy okazał się Jakub Mielewski, a na drugiej pozycji rywalizację ukończył Aleksander Kasprowicz.

Świetnie spisali się także starsi kolarze, startujący w kategorii junior młodszy. U dziewcząt druga była Urszula Sipko, z kolei tuż za podium Oliwia Kępczyńska. Dubletem zmagania rozstrzygnęli na swoją korzyść Wiktor Kurek i Igor Włodarczyk.

ZOBACZ TEŻ - Przełamanie piłkarzy Olimpii Grudziądz! Już nie są ostatni w tabeli [AUDIO]

Wśród juniorek drugie miejsce przypadło Zuzannie Chylińskiej, natomiast czwarte Mai Trackiej. U juniorów drugi był Przemysław Deręgowski, oczko niżej uplasował się Michał Rząca.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Super Raport 04.05 (Goście: Marek Belka - eurodeputowany, były premier oraz Marek Sawicki - PSL), Sedno Sprawy: Sebastian Kaleta