ulica Sienkiewicza Grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Remont ulicy Sienkiewicza w Grudziądzu wkracza w ostatni etap

Skrzyżowanie ulic Sienkiewicza I Mickiewicza w Grudziądzu zostanie zamknięte. Kierowców czekają utrudnienia

2020-07-15 9:11

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że od dnia 20 lipca 2020 r. w związku z realizacją inwestycji pn. „Przebudową ulicy Sienkiewicza”, zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie ulic Starego Miasta. To kolejny, ostatni już etap trwającego remontu.

Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączone zostanie skrzyżowanie ulicy Sienkiewicza z ulicą Mickiewicza. Dojazd pojazdów od strony ulicy Al. 23 stycznia możliwy będzie wyłącznie do nieruchomości Sienkiewicza 19, objazd dla pojazdów jadących z kierunku ul. Portowej w kierunku ulicy gen. Sikorskiego wyznaczono poprzez ul. Al. 23 Stycznia i ul. Piłsudskiego. Dojazd dla pojazdów jadących z kierunku ulicy gen. Sikorskiego możliwy będzie do wysokości budynku Poczty Polskiej, objazd dla pojazdów jadących z kierunku ul. Sikorskiego w kierunku ul. Al. 23 Stycznia wyznaczono poprzez ul.  Kosynierów Gdyńskich, ul. Groblową i ul. Małogroblową, objazd dla pojazdów jadących z kierunku ul. gen. Sikorskiego możliwy będzie również poprzez ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Al. 23 Stycznia. Dojazd do ul. Mickiewicza możliwy będzie od strony ul. Piłsudskiego do wysokości budynku Urzędu Stanu Cywilnego, dojazd dla mieszkańców ulicy Mickiewicza 15 – 27 możliwy będzie od strony ulicy Plac Niepodległości.

W związku z możliwym tworzeniem się zatorów w ciągu ulicy masz. Józefa Piłsudskiego w godz. 9:00–10:00 oraz w godz. 14:30–16:00 zalecamy korzystanie z dróg alternatywnych oraz wcześniejsze planowanie podróży w centrum miasta.