trampoliny fit and jump

i

Autor: Damian Pieczonka

Pokłady energii spożytkowali na trampolinach. W Grudziądzu ferie spędzali aktywnie

2020-02-07 12:32

Wyskoczyli z domu, by poskakać na trampolinach. Dzieci pokazały, że w czasie ferii mają dużo energii. Jedną z propozycji aktywnego spędzenia wolnego czasu w Grudziądzu były zabawy na marinie. Okazało się, że najmłodsi tak jak tygryski, brykać i skakać lubią najbardziej.

Skakali głównie najmłodsi, bo to dla nich przygotowano dodatkowe zajęcia w czasie ferii. "Fit & Jump" to idealne połączenie dbałości o kondycję i sylwetkę. Dzieci udało się odciągnąć od komputerów, smartfonów czy leżenia na kanapie. Wspólnie z miastem postawiono na świetną zabawę poprzez ruch.

"Część dzieci jest pierwszy raz. Są wymyślane zabawy, które urozmaicają trening" -mówi Dorota Kowalewska. Jeśli ćwiczenia się spodobają, można zapisać się na treningi poza feriami. -"Każdy ruch jest wskazany. Dzieci prowadzą często tryb siedzący" -dodaje instruktorka. Na pewno skakanie na trampolinie wyjdzie im na zdrowie.

Zajęcia Fit & Jump na grudziądzkiej marinie odbywają się regularnie od 4 lat. Skakać można w różnym wieku. Robią to młodsi i starsi, panie i panowie.