Olimpia Grudziądz

i

Autor: Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz wspiera szpital i dzieci

Pierwszego dnia zebrano zamówienia warte ponad 3 tys zł. Olimpia Grudziądz wspiera szpital i dzieci

2020-04-06 8:28

Kibice biało-zielonych złożyli zamówienia na spersonalizowane koszulki. Pierwszego dnia akcji suma przekroczyła 3 tys zł. Do szpitala trafi co najmniej 150 maseczek ochronnych. Część dochodu przeznaczona zostanie na wsparcie klubu Olimpia. Epidemia Koronawirusa na dobre sparaliżowała rozgrywki piłkarskie w Polsce i nie tylko. Trudna sytuacja dotyka kluby piłkarskie oraz zawodników.

Klub Olimpia Grudziądz nie zapomina także o innych! Wraz ze sponsorem technicznym, czyli firmą ZINA organizuje akcje #Wspieramklubiszpital. Akcja polega na sprzedaży koszulek – cegiełek. Część dochodu przeznaczona zostanie na wsparcie klubu. Dodatkowo za każde, wydane 100 zł – 5 maseczek trafi do Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu.
Koszulki są spersonalizowane. Każdy przy jej zakupie może wybrać sobie numer oraz nazwisko lub pseudonim, który ma zostać nadrukowany. Akcja potrwa tak długo, aż będzie taka konieczność.
Obecnie prowadzona jest sprzedaż wirtualnych biletów wsparcia. Wejściówki dostępne są w cenach 5, 10, 15 złotych oraz VIP – 100 zł. Do tego ostatniego otrzymać można klubowy gadżet.
Każdy bilet będzie spersonalizowany. Kibice będą mogli odbierać je w Sklepie Kibica, gdy tylko będzie taka możliwość.
Klub przekaże 20 % od każdego biletu na walkę z korona wirusem do jednostek, które również zmagają się z wirusem (np. Dom Pomocy Społecznej, czy też Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego).

Jak kupić bilet? Wystarczy dokonać przelewu:

OLIMPIA GRUDZIĄDZ SA

(PKO BANK POLSKI – oddział w Grudziądzu)

66 1020 5040 0000 6602 0208 4473

W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska

10 komputerów trafiło do wychowanków grudziądzkiego Domu Dziecka prowadzonego przez Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego. Zajęcia lekcyjne prowadzone są przez internet. Ten innowacyjny sposób postawił pewne ograniczenia. Nie wszyscy bowiem mają dostęp do komputera. W związku z tym Klub Biznesu Olimpii Grudziądz wraz z Radą Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Grudziądzu postanowił wesprzeć w tej materii grudziądzki Dom Dziecka.