wygrana sparing olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Kolejnym rywalem Olimpii będzie Pomorzanin Toruń

Olimpia wysoko wygrywa w sparingu z Huraganem! Dublet młodego piłkarza z Akademii [AUDIO]

2021-02-01 8:13

Piłkarze Olimpii Grudziądz z wysoką wygraną w kolejnym meczu sparingowym. Tym razem "Biało-zieloni" na własnym obiekcie ograli aż 5:1 trzecioligowy Huragan Morąg. W drugiej połowie dwie bramki dla zespołu Zbigniewa Smółki zdobył młody zawodnik z piłkarskiej Akademii Olimpii, Jakub Nawrocki.

Przed przerwą po trafieniu zaliczyli Jose Embalo i Grzegorz Płatek. W drugiej połowie mieliśmy bramkę samobójczą i dwa trafienia zawodnika z Akademii, Jakuba Nawrockiego.

Cieszy wygrana w sparingu i to taka okazała. Martwić może ta stracona po naszym błędzie bramka. Dobrze by było zagrać na zero z tyłu, ponieważ ostatnio nam się to nie udawało - mówi Damian Ciechanowski, piłkarze Olimpii.

ZOBACZ TEŻ - Robert Obst: Olimpia Grudziądz była najbardziej konkretna [WYWIAD AUDIO]

Dla grudziądzkiego zespołu był to czwarty sparing. Jak dotąd „Biało-zieloni” dwa mecze przegrali i dwa wygrali. Przypomnijmy, że od połowy stycznia z zespołem pracuje nowy trener, Zbigniew Smółka.

Damian Ciechanowski o sparingu z Huraganem Morąg. Posłuchaj:

Kolejny sparing Olimpia zagra 6 lutego z Pomorzaninem Toruń.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Morsowanie bez wychodzenia z domu | ESKA XD - Fit vlog #15