Na dwóch kółkach zwiedzą Bory Tucholskie

i

Autor: Informacja Turystyczna

Na dwóch kółkach zwiedzą Bory Tucholskie

2020-09-08 13:28

Aktywni grudziądzanie wybiorą się na wycieczkę za miasto. Start rajdu zaplanowano w miejscowości Twarda Góra, gdzie uczestnicy po raz pierwszy dotrą autokarem.

Po dotarciu na miejsce, uczestnicy rajdu wsiądą na rowery i zwiedzą najpiękniejsze zakątki w Borach Tucholskich. Na dystansie liczącym aż 50 kilometrów, zaplanowano zwiedzanie z przewodnikiem oraz przerwę na ciepły posiłek. Trasę rozplanowano tak, aby była możliwie jak najprostsza do pokonania.

Zbiórkę zaplanowano na 13 września na Marinie o godzinie 9.45. Trasa z Twardej Góry będzie wiodła następującymi miejscowościami: Kamionka – Lisówko – Zabijak – Krzewiny – Borowy Młyn – Rybno – Pięćmorgi – Piła Młyn – Grupa – Dolna Grupa – Dragacz – Michale – Marina Grudziądz.

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną TUTAJ lub bezpośrednio w punkcie Informacji Turystycznej na Rynku Głównym. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego tj. zasłanianie ust i nosa, utrzymania odstępu między innymi osobami oraz używania płynów dezynfekujących. Nie stosowanie się to wymienionych czynności może skutkować wykluczeniem uczestnika z rajdu.