młodzi pilkarze

i

Autor: Pixabay Turniej Mikołajkowy w Grudziądzu dla roczników 2014 i 2015

Młodzi piłkarze zmierzą się w Mikołajkowym Turnieju w Grudziądzu

2022-11-30 12:32

Przed nami Halowy Turniej Piłki Nożnej "Mikołajki Cup" dla roczników 2014 i 2015! Zmagania młodych piłkarzy odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę (3 i 4 grudnia) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 21. Imprezie patronuje Radio Eska!

Zawody odbędą się w dwa dni - w sobotę zagrają starsi 2014, z kolei w niedzielę do gry wejdą młodsi (2015). Swój udział w zawodach potwierdziły m.in. UKS GOL Brodnica, czy Lechia Gdańsk. W stawce nie zabraknie także gospodarzy, czyli Olimpii Grudziądz.

To będzie rywalizacja bez tabel i wyników. Czyste, sportowe granie z uśmiechami na twarzach dzieci i trenerów - zapewniają organizatorzy turnieju.

W jakich godzinach wystąpią poszczególne roczniki? Młodzi piłkarze z rocznika 2014 swoje zmagania rozpoczną od godziny 12. Starsi, czyli z rocznika 2015 na hali pojawią się o godzinie 9. Gra toczyć się po pięciu zawodników - czterech graczy w polu plus bramkarz. Uruchomiona zostaną dwa boiska.

Impreza odbędzie się pod patronatem Radia Eska.

plakat olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62