mks wygrana 5

Autor: MKS Grudziądz To piąte zwycięstwo grudziądzkich szczypiornistów

MKS Grudziądz jest nie do zatrzymania! Kolejna wygrana szczypiornistów

2020-10-17 21:23

Zawodnicy MKS-u Grudziądz przeskoczyli kolejną przeszkodę w pierwszoligowej stawce! Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego pokonali na wyjeździe faworyzowaną Nielbę Wągrowiec 23:22.

Policja w Grudziądzu poszukuje złodzieja perfum

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się gospodarze. Nielba dobrze zacieśniła grę w defensywie, dzięki czemu MKS miał spore problemy w ofensywie. Na przerwę oba zespoły schodziły z prowadzeniem szczypiornistów z Wągrowca 9:6.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Po zmianie stron znacznie lepiej zaczęli grać podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego. Grudziądzanie pomimo nieco węższej kadry zdołali w drugich 30 minutach dogonić swoich rywali i ostatecznie zwyciężyć jedną bramką - 23:22!

Najskuteczniejszym zawodnikiem w grudziądzkim zespole okazał się sprowadzony przed sezonem z Brodnicy, Artur Sadowski. Rozgrywający zdobył aż 7 bramek.

Jest to 5 wygrana MKS-u Grudziądz w 5 kolejce obecnego sezonu. Szczypiorniści z naszego miasta wciąż przewodzą w ligowej tabeli!

W następny weekend grudziądzanie pauzują. Na pierwszoligowe parkiety powrócą dopiero 14 listopada w starciu z USAR-em Kwidzyn.