Miłosny DKF już w czwartek

i

Autor: CKT Grudziądz

Miłosny DKF już w czwartek

2020-02-17 22:12

Dyskusyjny Klub Filmowy to cykl spotkań od lat organizowanych przez Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Na ekranie prezentowane są produkcje, obok których nie należy przejść obojętnie. Tym razem, nie będzie inaczej.

"5xMiłość" czyli "Filmy z serca Polski#3" to zestawienie 5 nagradzanych krótkich filmów, 6 wyjątkowych teledysków oraz multimedialna prezentacja o historii i współczesności kina. Na spotkaniu zaplanowano również część edukacyjną. Widzowie zapoznają się z historią kina, która jak się okazuje, od samego początku z miłością miała wiele wspólnego. Multimedialną prezentację pt. „Miłość do Gwiazd Kina” prowadzi Jarosław Jarry Jaworski, twórca wspomnianego projektu.

Luty to miesiąc, który kojarzy się z miłosną tematyką m.in. za sprawą "walentynkowego szaleństwa" - postanowiłam tym razem zaznaczyć to również w naszym klubie filmowym. - Mówi Beata Kastner z CKT.

O tym, że miłość nie jedno ma imię, dowiemy się ponownie w Centrum Kultury Teatr już w czwartek (20.02.2020) o godzinie 19:00.