warsztaty dla mam

i

Autor: Łukasz Piekarski Toruńskiej stowarzyszenie Gildia Superbohaterów organizuje warsztaty w Grudziądzu po raz pierwszy

Mamy z Grudziądza mają szansę na rozwój. Wystartowały warsztaty dla rodziców [ZDJĘCIA, AUDIO]

2021-04-21 11:51

Grudziądzkie mamy dostały szansę podniesienia swoich kompetencji. W naszym mieście rozpoczęły się zajęcia prowadzone przez członków Stowarzyszenia Gildia Superbohaterów. Jak na razie odbyły się dwa spotkania. Panie mogły się na nich lepiej poznać.

W Grudziądzu wystartowały ogólnorozwojowe warsztaty dla mam. Ich organizatorem jest stowarzyszenie Gildia Superbohaterów. Panie spotykają się raz w tygodniu. W planie są m.in. konsultacje dietetyczne, czy chociażby nauka tańca.

Są to warsztaty dla mam. Uczestniczki mają szansę na podniesienie swoich kompetencji rodzicielskich, ale także szansą na samorozwój osobisty - opowiada Michał Siromski ze Stowarzyszenia Gildia Superbohaterów.

ZOBACZ TEŻ  - "Siła w rodzicach" to warsztaty, na których mamy otwierają swoje serca [AUDIO, ZDJĘCIA]

Jak na razie odbyły się dwa spotkania w ramach warsztatów. Panie miały okazję lepiej się poznać i wykonać pierwsze, rozwojowe ćwiczenia.

Bardzo zainteresuje mnie temat dietetyki i stylistyki. Wcześniej chciałam zrobić studia podyplomowe. Nie udało mi się na razie. Postanowiłam więc zapisać na te warsztaty - mówi pani Kinga, jedna z uczestniczek zajęć.

W Grudziądzu wystartowały warsztaty rozwojowe dla mam. Posłuchaj wypowiedzi:

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Udział w nich jest bezpłatny. Warsztaty dofinansowane są ze środków Lokalnej Grupy Działania "Spichlerz".

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Express Biedrzyckiej - Bogdan Zdrojewski: Platforma Obywatelska nie jest gotowa na przejęcie władzy