Konkurs online z okazji Dnia Dziecka

i

Autor: CKT Grudziądz

Konkurs online z okazji Dnia Dziecka

2020-05-25 17:35

Centrum Kultury Teatr każdego roku organizuje liczne atrakcje i zabawy dla dzieci z okazji ich święta. Tym razem nie będzie inaczej, jednak ze względu na panującą sytuację zmianie ulegnie forma zabawy. Dzieci i młodzież wykonają prace plastyczne - w domowym zaciszu.

Konkurs plastyczny online odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych, od 0-11 oraz 12-16 lat. Najmłodsi wykonają prace na podstawie wysłuchanego utworu, który przeczyta prowadząca lekcje plastyki. Film dostępny będzie na platformie YouTube oraz na stronie internetowej CKT w zakładce - LEKCJE PLASTYKI. Druga grupa wiekowa, wykona plakat pt. "Pokochaj Grudziądz". Jak sugeruje nazwa, młodzi przedstawią najpiękniejsze zakątki miasta, by zachęcić do jego odwiedzin. To dobry moment by wykazać się kreatywnością i dać ponieść się wyobraźni.

Patronat nad wydarzeniem przejął sam prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Inicjatywa ma zachęcić młodych do kreatywnego spędzania czasu w domu, by móc oderwać się od nauki, która wciąż przeprowadzana jest drogą elektroniczną.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać prace i wykonać jej wyraźne, dobrej jakości zdjęcie, następnie podesłać na adres mailowy: akcjakredka@gmail.com. Ważne, by uwzględnić w tym zgodę rodzica, na udział dziecka w konkursie.

Uczestnicy mają czas do 7 czerwca. Wyniki konkursu zaplanowano na 15 czerwca.