balony grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Krzysztof Wieczorek Nocny pokaz rozpocznie się ok. godziny 20:30

Balony na grudziądzkim niebie. Dziś czas na nocny pokaz na Błoniach!

2022-08-26 13:04

Dziś dzień drugi balonowych zmagań w Grudziądzu. Na piątkowy wieczór zaplanowano kolejną atrakcję dla mieszkańców naszego miasta - Nocny Pokaz Balonów na Błoniach Nadwiślańskich.

To już po raz dziewiętnasty członkowie Grudziądzkiego Klubu Balonowego organizują podniebne wydarzenie, które mieszkańcy będą mogli z różnych miejsc podziwiać. Od czwartku do soboty zaplanowano pięć lotów zawodniczych.

Poza konkurencjami, które wykonują piloci podczas zmagań - przygotowano także atrakcje dla mieszkańców Grudziądza. Dziś wieczorem jedna z nich!

Nocny Pokaz Balonów - Błonia Nadwiślańskie

Tuż po zachodzie słońca będzie można podziwiać nocny pokaz balonów wraz z muzyką. W rytm muzyki dyrygowane przez Macieja Gburczyka balony, „zagrają dla mieszkańców” kilka utworów. To wydarzenie stworzy okazję do zrobienia niesamowitych zdjęć, gdy balony dadzą piękne widowisko w cieniu zabytkowych grudziądzkich spichlerzy.

Początek o godzinie 20:30. Wszystko zależne jest jednak od pogody.

Plan całej imprezy dostępny jest na plakacie poniżej:

plakat wydarzenia

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Oficjalny plakat grudziądzkich zawodów

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56