wosp grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Sporym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka 360 stopni

31. Finał WOŚP. Teatr przyłączył się do orkiestrowego grania w Grudziądzu.

2023-01-29 18:01

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz gra także w Grudziądzu. Sporo działo się na hali widowiskowo-sportowej na Lotnisku, a także ponownie w Centrum Kultury Teatr.

Na początek 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grudziądzu zorganizowano imprezy na świeżym powietrzu. Później wydarzenia przeniosły się na halę oraz do Centrum Kultury Teatr.

Mamy nasze bajki, spektakle, licytacje i wiele atrakcji w naszych holach. Dla nas, pracowników teatru WOŚP jest bardzo ważny. Czujemy, że pomagamy innym ludziom - mówi Ewelina Dąbrowska z Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

Prócz grudziądzkiego teatru do tegorocznego grania z WOŚP tradycyjnie przyłączył się również Klub Akcent. Tam ze sceny płyną rockowe brzmienia kapel z Grudziądza i okolic.

W tym roku WOŚP zbiera środki na walkę z Sepsą. Na pełną relację z grudziądzkiego finału zapraszamy do poniedziałkowego magazynu Radia Eska o 21:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

31. Finał WOŚP w Bydgoszczy