hala wosp

i

Autor: Łukasz Piekarski Po pandemicznej przerwie organizatorzy powrócili do turniejów sprawnościowych

WOŚP w Grudziądzu. Zobaczcie foty i film z hali widowiskowej na Lotnisku!

2023-01-29 17:52

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz gra także w Grudziądzu. Centrum orkiestrowego grania tradycyjnie znajdowało się na hali widowiskowej przy Nauczycielskiej na Lotnisku.

Na początek 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grudziądzu zorganizowano imprezy na świeżym powietrzu. Później wydarzenia przeniosły się do grudziądzkiego teatru i hali widowiskowej przy ul. Nauczycielskiej na osiedlu Lotnisko. To właśnie tam odbywały się m.in. pokazy taneczne, koncerty, czy powracające po pandemicznej przerwie turnieje sprawnościowe.

W tym roku gramy dla dużych i małych. Zbieramy na specjalistyczny sprzęt do wykrywania sepsy. Działa dziś blisko 200 wolontariuszy na grudziądzkich ulicach. Kolejne osoby wspierają nas tutaj na hali, w kawiarence, czy chociażby przy scenie - mówi Edyta Ogonowska, szefowa miejskiego sztabu WOŚP w Grudziądzu.

W tym roku WOŚP zbiera środki na walkę z Sepsą. Na pełną relację z grudziądzkiego finału zapraszamy do poniedziałkowego magazynu Radia Eska o 21:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl