bieg wosp

i

Autor: Łukasz Piekarski W biegu udział wzięło 350 osób

Bieg WOŚP w Grudziądz. Zobaczcie zdjęcia i film z Plaży Miejskiej!

2023-01-29 17:30

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz gra także w Grudziądzu. Sporo działo się na hali widowiskowo-sportowej na Lotnisku, grudziądzkim teatrze, czy parkingu przy dawnym Auchan. Po raz kolejny dopisali także lokalni biegacze na Plaży Miejskiej.

Na początek 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grudziądzu zorganizowano imprezy na świeżym powietrzu. Wśród m.in. bieg na Plaży Miejskiej. Na starcie kolejnej edycji stanęło 350 biegaczy z naszego miasta i najbliższych okolic.

W końcu możemy zrobić bieg bez żadnych przeszkód i ograniczeń. Biegamy na trasie 5 kilometrów leśnymi ścieżkami. Całe wpisowe przeznaczymy na rzecz orkiestry - mówi Izabela Piwowarska z Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

Wiadomo już ile biegacze z Grudziądza przekazali na poczet tegorocznego finału WOŚP. Łącznie z wpisowego i tego, co udało się zebrać wolontariuszem uzyskano kwotę - 27 584,60 zł.

W tym roku WOŚP zbiera środki na walkę z Sepsą. Na pełną relację z grudziądzkiego finału zapraszamy do poniedziałkowego magazynu Radia Eska o 21:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl