Motorokiestra w Grudziądzu

i

Autor: Łukasz Piekarski Impreza tradycyjnie odbyła się na parkingu koło dawnego Auchan

Motorokiestra w Grudziądzu 2023. Mamy zdjęcia z driftów i przejazdów po torze

2023-01-29 17:39

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz gra także w Grudziądzu. Sporo działo się na hali widowiskowo-sportowej na Lotnisku, grudziądzkim teatrze, czy parkingu przy dawnym Auchan. W tej ostatniej lokalizacji dominował drift i pisk opon.

Na początek 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grudziądzu zorganizowano imprezy na świeżym powietrzu. Wśród m.in. Orkiestrowe driftowanie z Automobilklubem Grudziądzkim. Wydarzenie tradycyjnie zorganizowano na parkingu przy dawnym Auchan.

Można było dzisiaj m.in. przejechać się tzw. Drift-Taxi, wziąć udział w pokazach jazdy rajdowej, czy też zobaczyć prawdziwe, motoryzacyjne perełki - opowiada Magdalena Bajerska z Automobilklubu Grudziądzkiego.

W tym roku WOŚP zbiera środki na walkę z Sepsą. Na pełną relację z grudziądzkiego finału zapraszamy do poniedziałkowego magazynu Radia Eska o 21:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

31. Finał WOŚP w Bydgoszczy