Agata Kurkowska

i

Autor: Facebook / Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu Agata Kurkowska

Zapadła decyzja!

Znamy nowego dyrektora szpitala w Grudziądzu! Została nim Agata Kurkowska

2023-11-07 12:24

Grudziądzki szpital oficjalnie z nowym dyrektorem. Została nim pełniąca dotychczas obowiązki szefa lecznicy, Agata Kurkowska.

Na mocy decyzji komisji konkursowej stanowisko Dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego obejmie Agata Kurkowska. Dotychczas pełniła obowiązki szefa lecznicy.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Od 2018 r. jest pracownikiem Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu - czytamy w komunikacie przesłanym przez Urząd Miejski w Grudziądzu.

Agata Kurkowska jest absolwentką Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz studiów MBA w ochronie zdrowia prowadzonych przez Gdański Uniwersytet Medyczny i Uczelnię Łazarskiego w Warszawie.

Od 2020 r. pełniła w szpitalu funkcję Kierownika Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Wcześniej m.in. była kierownikiem sklepu odzieżowego, senior shop managerem w sklepie z odzieżą, a także ponownie kierownikiem w salonie, który zajmuje się tkaninami.

Przypomnijmy - do konkursu na nowego dyrektora grudziądzkiego szpitala zgłosiło się 9 kandydatów (dwójka z nich pochodziła ze środowiska "Biegańskiego). Po otwarciu kopert komisja konkursowa odrzuciła dwie kandydatury. Na początku listopada zorganizowano rozmowy z zainteresowanymi osobami. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Popek w pocie czoła szykuje się do debiutu na Gromdzie