bonik olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Jan Bonikowski to wychowanek Olimpii Grudziądz

Zmiany kadrowe w Olimpii Grudziądz. Wychowanek wraca do klubu

2023-02-21 20:17

Działacze Olimpii Grudziądz przedstawili nowego zawodnika. To powracający do klubu z Piłsudskiego 14, Jan Bonikowski. Jednocześnie na półroczne wypożyczenie do Pelplina powędrowali Filip Rzepka i Filip Prykaszczyk.

Kolejnym wzmocnieniem Olimpii przed rundą wiosenną został powracający do Grudziądza, Jan Bonikowski. 17-latek swoją piłkarską karierę rozpoczynał w juniorskich drużynach "Biało-zielonych". Później przeniósł się do Zagłębia Lubin gdzie występował w Centralnej Lidze Juniorów, a następnie w rundzie jesiennej obecnego sezonu został zawodnikiem drugoligowych rezerw drużyny z Lubina. Jan w ostatnim sezonie zdobył Mistrzostwo Polski wraz z drużyną U-17 Zagłębia Lubin.

Z kolei na pół roku z klubem z Piłsudskiego 14 pożegnali się Filip Rzepka i Filip Prykaszczyk. Obaj zostali wypożyczeni do końca obecnego sezonu do IV-ligowej, Wierzycy Pelplin.

Inauguracja drugiej części sezonu już w najbliższą sobotę - to właśnie wtedy odbędzie się zaległy z jesieni mecz z Gedanią Gdańsk w Grudziądzu. Wcześniej, bo w czwartek (23 lutego), Biało-zieloni zaprezentują się swoim kibicom.

Wracamy do tych prezentacji po przerwie spowodowanej pandemią. W tym czasie robiliśmy to w formie on line. Teraz mamy możliwości spotkania się z kibicami na żywo - zaprasza Tomasz Asensky, prezes Olimpii.

W trakcie prezentacja - po raz pierwszy kibice będą mogli zobaczyć koszulkę - specjalnie przygotowaną na okazję 100-lecia grudziądzkiego klubu. Będzie również okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć i zdobycia autografu.

Prezentacja Olimpii Grudziądz przed wiosenną częścią sezonu odbędzie się 23 lutego o godzinie 18:30 w klubie Akcent przy ul. Wybickiego. Wstęp wolny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Joe Biden dziękuje Polakom. Historyczne przemówienie w Warszawie