olimpia mecz

Autor: Łukasz Piekarski To był ostatni sparing piłkarzy Olimpii Grudziądz przed startem drugiej części sezonu

Wygrana Olimpii Grudziądz w sparingu. Teraz czas na rozgrywki ligowe

2023-02-18 14:48

Piłkarze Olimpii Grudziądz zakończyli sparingowe granie przed drugą częścią wiosenną. W ostatnim meczu kontrolnym pokonali na boisku przy Słowackiego Wierzyce Pelplin 2:0.

Do przerwy na boisku przy Słowackiego nie oglądaliśmy bramek. Te pojawiły się dopiero w drugich 45-minutach.

Najpierw golkipera gości pokonał w 53' minucie Patryk Winsztal.

Drugą bramkę dla "Biało-zielonych" zdobył w 66' minucie Szymon Stanisławski.

Wynik - pomimo kilku dogodnych sytuacji Olimpii - nie uległ już zmianie i grudziądzanie wygrali 2:0.

W tej chwili jesteśmy gotowi na 80 procent. Te pozostałe 20 procent osiągniemy w najbliższym tygodnie. Zostało nam jeszcze kilka treningów - powiedział zaraz po zakończeniu spotkania trener Olimpii, Bogusław Baniak.

Piłkarze grudziądzkiej Olimpii drugą część sezonu rozpoczną 25 lutego o godzinie 14 spotkaniem z Gedanią Gdańsk. Mecz zostanie rozegrany na stadionie centralnym przy Piłsudskiego 14.

Przypomnijmy, po rundzie jesiennej "Biało-zieloni" zajmują drugie miejsce w tabeli grupy II (awans uzyska tylko zwycięzca). Liderem są rezerwy Pogoni Szczecin.