maja medal

i

Autor: Nadesłane / ALKS Stal Grudziądz Świetny początek Mistrzostw Świata Juniorów!

Złota Maja Tracka z ALKS Stali Grudziądz! Świetny początek Mistrzostw Świata Juniorów

2022-08-23 21:36

Udany początek Mistrzostw Świata Juniorów na torze kolarskim w Tel Awiwie! Złoty medal w wyścigu scratch wywalczyła zawodniczka ALKS Stali Grudziądz i reprezentantka Polski, Maja Tracka!

Mistrzostwa Świata Juniorów w Izraelu dziś (23 sierpnia) dopiero się rozpoczęły, a na szyi grudziądzanki już zawisł pierwszy medal! Maja Tracka z ALKS Stali okazała się najlepsza w wyścigu scratch kobiet.

Szczerze, jeszcze do mnie to nie dochodzi! W końcu jedno marzenie odhaczone, ciężko mi zebrać teraz myśli. Jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że udało mi się to zdobyć, bo pracowałam na to bardzo długi czas. Jak widać, warto - mówi nam na gorąco Maja Tracka.

Mistrzostwa w Izraelu potrwają do 27 sierpnia. W turnieju udział bierze 6-osobowa grupa z Grudziądza. Prócz Mai Trackiej są w niej: Eliza Rabażyńska, Zuzanna Chylińska, Natalia Głowacka, Gracjan Dąbrowski i Radosław Laskowski.

Kolejne starty z udziałem grudziądzkich zawodników już niebawem!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56