zdm grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Kilka tygodni temu przywrócono dotychczasową organizację ruchu na Czerwonodwornej

ZDM w Grudziądzu apeluje! Na ulicy Czerwonodwornej jest ruch jednokierunkowy

2022-08-10 16:24

Pomimo, że ruch na ulicy Czerwonodwornej od kilku tygodni jest z powrotem jednokierunkowy... to część kierowców wciąż jeździ tamtędy pod prąd.

Tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Czerwonodwornej, która polegała na ruchu w obu kierunkach związana była z przebudową ulicy Chełmińskiej. Od kilku tygodni organizacja drogowa w tym miejscu wróciła do poprzedniego stanu, a więc ulica ponownie jest jednokierunkowa.

Nie ma dnia, żeby nie jechał tędy ktoś pod prąd. Miejscami dochodzi nawet do mijanki jadących z naprzeciwka dwóch samochodów - mówi nam pan Andrzej, który przy ulicy Czerwonodwornej prowadzi swoją firmę.

Przypomnijmy: ulica Czerwonodworna jest drogą jednokierunkową z możliwością najazdu wyłącznie od strony Bydgoskiej.

Sytuację poruszania się pod prąd potwierdzają zarówno sygnały od samych mieszkańców, jak i obserwacje prowadzone przez pracowników Zarządu Dróg Miejskich.

Stąd też apel ZDM o patrzenie i stosowanie się do znaków drogowych - czytamy w komunikacie na stronie grudziądzkiego ratusza.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054