kierowca grudziadz

i

Autor: Pixabay Protesty kierowców obejmą kilkadziesiąt miast w Polsce

Grudziądz. Kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu [GDZIE, KIEDY]

2022-06-09 1:11

Będą kolejne zmiany w organizacji ruchu na grudziądzkich drogach. W pierwszej kolejności chodzi o starówkę. Z okazji rozpoczynających się jarmarków będą występowały czasowe utrudnienia. Od poniedziałku (13 czerwca) zmieni się także ruch na ulicy Chełmińskiej.

Kolejne utrudnienia dla kierowców w centrum Grudziądza. Będą one związane z rozpoczynającym się już 10 czerwca Nadwiślańskim Jarmarkiem Staroci. Od wczoraj (8 czerwca) zamknięty został przejazd przejazd przez Plac Niepodległości oraz przez ulicę Mickiewicza na odcinku od ulicy Sienkiewicza do ulicy Groblowej. W związku z tym ruch pojazdów przekierowany został na ciąg ulicy Groblowej.

Z kolei od dzisiaj (9 czerwca), w godzinach popołudniowych z możliwości zatrzymania się pojazdów wyłączone zostaną miejsca parkingowe w ciągu ulicy Mickiewicza na odcinku od ulicy Szewskiej do ulicy Groblowej. Ponadto od piątku, 10 czerwca zamknięta zostanie możliwość wjazdu na ulicę Królowej Jadwigi.

Zmiany w stałej organizacji ruchu mają charakter tymczasowy i obowiązują do godzin porannych 13 czerwca.​

Zmiany w ruchu także na Chełmińskiej

Od najbliższego poniedziałku (13 czerwca) istotne zmiany w ruchu drogowych czekają również kierowców przemieszczających się ulicą Chełmińską.

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu, planuje się przekierowanie ruchu pojazdów jadących z kierunku osiedla mieszkaniowego Mniszek w kierunku północnym; na wysokości ulicy Wiejskiej, ruch pojazdów przekierowany zostanie na lewą jezdnię, zlokalizowaną po przeciwnej stronie Komendy Miejskiej Policji, ponadto w obrębie skrzyżowania ulicy Chełmińskiej z ulicą Bydgoską, dla pojazdów jadących z kierunku przejazdu kolejowego, przewiduje się wyłączenie pasa prawoskrętu - czytamy w komunikacie Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu.

Nadal potrzymany zostanie jeden kierunek dla ulicy Chełmińskiej z kierunku osiedla mieszkaniowego Mniszek, w kierunku ulicy Gdyńskiej.

zmiana ruch

i

Autor: Nadesłane/Urząd Miejski w Grudziądzu Mapka z ruchem na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Bożydar Iwanow tuż po meczu Belgia-Polska